HAKKIMIZDA

Vet-Hek İlaç 1993 yılında Veteriner Hekimler tarafından BURSA’da %100 yerli sermaye ile kurularak Veteriner ilaçlarının üretimi ve ithalatı alanlarında faaliyet gösteren bir Türk firmasıdır.Ülkemizin ve Veteriner Hekimlerin ihtiyacı olan ilaçları en modern ortamlarda, en yüksek teknoloji ile üreterek en kaliteli şekilde Veteriner Hekimlerin ve hayvan besicilerinin kullanımına sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek için kaliteden ödün vermeyerek,sürekli gelişmeyi ve başarmayı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak,gelişen teknolojiler paralelinde Türkiye Veteriner İlaç Pazarına, Dünya standartlarında yüksek kaliteli ve fiyat avantajlı ürünler sunmakla birlikte ülkemizin ihtiyaçlarını doğru tespit edip,en iyiyi ve en yeniyi sunmak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Üretim aşamasından satışa kadar olan süreçte kalite kontrol hizmetleri uzman personellerimiz tarafından, analiz ve sentezlerimiz ise Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Bölüm Başkanlığı tarafından yapılmaktadır.

Kuruluşunun ilk yıllarında merhemleri ile Türkiye genelinde tanınan Vet-Hek İlaç, piyasada saygın bir yer edinmiş,başarısının devamını ise enjektabl ürünleriyle sürdürerek piyasadaki farkını kanıtlamıştır. Ürün skalasında Enjektabl,Oral solüsyon ve tozlar,tabletler,merhemler,kremler,arı ürünleri,pet ürünleri ve kuş ürünleri olmak üzere 33 adet ruhsatlı ürünü bulunmaktadır.

Güvenilir Ünüler, Güvenilir Yarınlar...

Tüm VET-HEK çalışanlarının katılımı ve sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak Türk Veterinerlerine ve Hayvan Besicilerine gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Doğru teşhis her zaman doğru sonuç vermez; tercihiniz farklıdan yanaysa Vet-Hek'e danışmadan karar vermeyin.

Hem ülkemiz hayvancılığının ihtiyacına yönelik, hem de ihracat amacıyla kaliteli ve güvenilir ilaçlar üretmekteyiz.

Ürün skalamızda Enjektabl,Oral solüsyon,toz,tablet,merhem,krem,arı,pet ve kuş ürünleri olmak üzere 33 adet ruhsatlı ürün bulunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

Enjektabl, Oral Solüsyonlar-Tozlar, Tabletler ve Merhemlerimiz ile veteriner ilaç pazarına, veteriner hekim ve hayvan besicilerine geniş ürün skalası sunuyoruz.

TEMSİLCİLERİMİZ

Gün geçtikçe gelişen firmamız Türkiye'nin dört bir yanına satış temsilcileri ile ürünlerini ulaştırmaktadır.Güncel temsilci listemize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

E-KATALOĞUMUZ

Firmamızın üretmiş olduğu veteriner ilaçlarını daha yakından tanımak ve özelliklerini görüntülemek için e-dergi formatındaki dergimizi incelemek için tıklayınız.

AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ

Hayvan sağlığı ve ilaçları alanlarındaki gelişme ve yenilikleri yakından izleyerek kaliteli ilaçların ülkemize kazandırılmasını hedefleyen firmamız Ar-Ge çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.